【ONPRO】GT-PD30MINI 30W PD3.0 快充車用充電器
Quantity
Add to Wishlist
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
Additional details
Shipping & Payment
Customer Reviews
【商品規格】
■ 產品規格:
INPUT 輸入: DC 12-24V⎓3A
OUTPUT 輸出:
SINGLE 單口輸出 –
.USB-C1: 5V⎓3A / 9V⎓3A / 12V⎓2.5A
.USB-C2: 5V⎓3A / 9V⎓3A / 12V⎓2.5A
DUAL 雙口並用輸出 – 5V⎓2.4A x2
*當輸入為24V時,USB-C1 (PD)
輸出: 5V⎓2A / 20V⎓1.5A
*正常輸出: 5V⎓3A
單孔輸出功率:30W Max
Dimension : 20 x 20.7 x 39 mm | Weight: 103g
CHARGING PROTOCOL 快充協議:
.USB-C1 (PD): PPS / PD 3.0 / AFC / FCP / SCP SFCP / QC 4+, 4, 3.0, 2.0
.USB-C2 (QC): QC 3.0, 2.0 / AFC / FCP / SCP
■ 備註:
※BSMI許可字號:R38727
※出貨只包含主體,需自備相關用品所屬轉接線或傳輸線材
※因拍攝及網頁圖片略有色差,圖片僅供參考,顏色請以實際顏色以出貨為主
※以上規格及設計如有更改,請依照官方網站標示為主。若有變動,恕不另行通知
※若產品需於猶豫期內更換時,必須是完整包裝及配件
【商品特色】
. 最新 PPS/ PD3.0 30W Power Delivery
. 單孔輸出高達 30W / 4.8A (合計)
. 單USB-C/PD 最高30W急速充電